Tadilat & Dekorasyon

Tadilat

Evimiz yada oturduğumuz bina en çok zaman geçirdiğimiz alanları teşkil etmektedir, zamanla eskiyen yaşam alanlarını malesef zamana yenik düşerek işlevini ve fonksiyonlarını yitiriyor, bu noktada profesyonel bir bakış açısı ve tecrübeli bir el yaşam alanınızın yeniden size heyecan vermesi için çalışabilir.

Dekorasyon

Yaşam alanlarınızın tasarımınızı profesyonel ve estetik bakış açısıyla yeniden kurguluyoruz. İçinde bulunduğumuz alanın verimliliğini ve estetiğini optimum derecede kullanabileceğimiz şekilde tasarlanarak kaliteli yaşam alanlarını içinde keyifli vakitler geçireceğimiz estetik alanlara çeviriyoruz siz hayal edin biz kurgulayalım.

 

İşimizi severek özenle ve kaliteli yapmaya odaklandık.

100%

Müşteri Memnuniyeti

Konut iş yeri ve özel projelerinizin isteklerinize ve kullanıma uygun olarak uzman tasarımcı mimarların ve restoretorler tarafından değerlendirilip projelendirilip istenirse proje uygulaması profesyonel kadrosuyla tamamlanmaktadır. Bize başvurduysanız projenin önce rövelesi çıkartılıp proje eskizleri pafta olarak siz değerli müşterilerimize sunularak kabul görmesi halinde projelendirme süreci başlayarak nihayi projesine sunulur.